Balustrady szklane

Nowoczesne balustrady z metalu i szkła – Gam-Metal Łódź zaprasza

Gam-Metal z Łodzi specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych projektów zarówno schodów szklanych, jak i balustrad metalowych, które powstają często z różnych materiałów. Podczas powstawania projektów brane są pod uwagę indywidualne preferencje klienta oraz dotychczasowa aranżacja wnętrza i styl jaki został nadany przez dekoratora. Wszystkie propozycje i wizualizacje projektów są poddawane akceptacji klienta. My zaś dbamy o to, aby zarówno balustrady szklane, jak i balustrady metalowo-drewniane spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ergonomii użytkowania. Naszą wizytówką jest wysoka jakość wykonania i dbałość o detale wykończenia finalnego produktu.

Balustrady metalowo-drewniane, będące połączeniem metalu i szkła świetnie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Szklane schody i szklane balustrady dają poczucie przestrzenności i optycznie powiększają pomieszczenie.

Nowoczesne balustrady z metalu i szkła – Gam-Metal Łódź zaprasza

Firma Gam-Metal z Łodzi specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych projektów schodów i balustrad, które powstają często z różnych materiałów. Podczas powstawania projektów brane są pod uwagę in99dywidualne preferencje klienta oraz dotychczasowa aranżacja wnętrza i styl jaki został nadany przez dekoratora. Wszystkie propozycje i wizualizacje projektów są poddawane akceptacji klienta. My zaś dbamy o to, aby balustrady spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ergonomii użytkowania. Naszą wizytówką jest wysoka jakość wykonania i dbałość o detale wykończenia finalnego produktu.

Balustrady będące połączeniem metalu i szkła świetnie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Szklane schody i balustrady wykonane ze szkła dają poczucie przestrzenności i optycznie powiększają pomieszczenie.

 

Zobacz również: